Tai medžiaga mokiniams, kuriems kyla problemų rašant samprotavimo rašinius, kaip apsibrėžti temą, pagrindinę mintį ir tinkamai sukonstruoti įžangą. Kūrybiškumo čia nedaug, tiesiog elementari pagalba – teoriniai reikalavimai ir pratybos su viena tema. Kai ką panaudojau iš rudenį įkeltos pateikties apie rašinio įžangą (autorystė nenurodyta). Pridedu du failus – pateiktį (teorija + praktika) ir word’inį – svarbiausios tezės, kurias po pristatymo galima išdalinti mokiniams.
Pristatymas: Įžangos kūrimas
Tezės: Įžangos kūrimas
Labai patiko ir naudinga. Ačiū
AČIŪ
Pritaikiau praktiškai.Ačiū.
Gal kas turite praktiškų patarimų, kaip išmokyti parašyti pabaigas?
Naudinga medžiaga. Ačiū.
Nuoširdžiai dėkoju.
Ačiū…
Mokiniams dar galite patarti, jog įžangą galima rašyti kartu su pabaiga, kai dėstymas jau parašytas. Tada neužmirš susieti ne tik su D.P., bet sies ir su pabaiga. Aš mokiniams siūlau įžangoje paaiškinus temos rakt. žd. formuluoti problemą. Dėstyme ją turi išspręsti įtikindami pavyzdžiais, o pabaigoj – suformuluoti pagr. mintį. Žinoma, tai tikrai nesunku tiems, kurie valdo ir mintį, ir struktūrą…
AČIŪ.
AČiŪ, kolega….. Tu mūsų šaunuolis….
Ačiū, VYTAUTAI
Malonu, kad pasirodė naudinga.:) Dabar panašiu principu sisteminu medžiagą apie dėstymo pastraipų kūrimą ir komponavimą. Ateinančią savaitę pasistengsiu įkelti.
Labai konkretu ir aišku. Ačiū:)
Nuostabu, dėkoju.
AČIŪ.
Ačiū.
Ačiū, Vytautai, už naudingą medžiagą. Būtinai panaudosiu:D