Kolegė Gintarė Andriliūnaitė dalijasi gerąja patirtimi:
Skaitomiausi įrašai
Autorius Petras Gedvilas
Svetainės administratorius
Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos parašė Petras Gedvilas →4 Comments on “Kaip rašyti rašinį (pagalbinė lentelė)”
Komentarai Išjungti.
@JBustt
Dėstymo struktūra galėtų būti tokia: 1. Ką aš mažas mylėjau; 2. kokias vertybes turėjau; 3. ko nemėgau; 4. kokias gyvenimo pamokas gavau vaikystėje ir pan. Pastraipų apibendrinimams tiktų pamąstymai, kodėl būtent tokius vaikystės prisiminimus išsaugojau, kuo tie prisiminimai reikšmingi dabar (ko pamokė, ką leido suprasti).
Sveiki. Gavau Tokį rašinio pavadinima ” Kaip aš maža buvau…” padėkit sukurt.. Rytojui reikia! Nemoku dėstymo ! Prašau pagalbos. Kas galit padėkit.
@Regina Dilienė
Gana įdomus pasiūlymas, gal net būtų ir visai įdomu pabandyti, tačiau pati su 11-12 kl. dar nedirbau, tad ir su brandos egzaminų darbais rimčiau taip ir neteko susidurti. Tad ne kažin kuo galiu Jums pagelbėti.
Gavau štai tokį laiškelį iš „Gimtojo žodžio”:
Nuo šių metų rugsėjo mėn. žurnale GIMTASIS ŽODIS Nr. 9 pradėtos rašinių taisymo minipratybos. Prašytume parekomenduoti, kas iš Jūsų pažįstamų mokytojų (reikėtų dviejų mokytojų) galėtų ar norėtų tokiose pratybose dalyvauti – įvertinti pagal lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino vertinimo normas du moksleivių rašinius. Pageidautina, kad nuomonė apie abu rašinius būtų kokių 4500–5000 ženklų su tarpais apimties. Tai maždaug pusantro žurnalo puslapio. Laukiame Jūsų atsakymo.
GAL KAS NORS NORITE AR GALITE?