Archyvas

2019.01.07 archyvas

Kvietimas prisijungti prie LKLMS (Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjungos)

Visus mokyklinės lituanistikos problemoms neabejingus mokytojus, mokslininkus, kultūros ir visuomenės veikėjus kviečiame prisijungti prie Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjungos (LKLMS)!

LKLMS tikslas – telkti lituanistikai neabejingus žmones, siekiančius ugdyti laisvą, atsakingą, pasaulio įvairovei atvirą, pilietišką žmogų, savo identitetą grindžiantį bendražmogiškomis humanistinėmis vertybėmis. Laisva, autentiška, vadinasi, nieko aklai nemėgdžiojanti asmenybė, atsakingai besirenkanti, kuo jai būti, mums yra aukščiausia vertybė.

Kodėl verta tapti LKLMS nariu?

•                    Po vieną mes neturime galios stabdyti įvairių neprasmingų pertvarkų ir pokyčių, bet būdami visi kartu turime galimybę tapti paveikia jėga, todėl siūlome idėjinę bendrystę, bendradarbiavimą su panašiai mąstančiais ir pozityvių pokyčių norinčiais lituanistais.   

•                    LKLMS dalyvauja įvairių lituanistinį mokymą reglamentuojančių dokumentų svarstymuose ir siekia, kad būtų sumažintos lietuvių literatūros ir kalbos programų apimtys, suteikta daugiau laisvės mokytojui rinktis tokį turinį, kuris leistų ugdyti geriausias kiekvienos mokinio savybes.

•                    Kasmet organizuojame konferencijas, kuriose mokytojai praktikai dalinasi savo gerąja patirtimi, o literatūros, filosofijos, sociologijos ir kitų sričių mokslininkai patarimais, kaip literatūros ir kalbos ugdymą padaryti įdomesnį ir aktualesnį.

•                    Visi nariai gauna galimybę tapti virtualaus LKLMS forumo, skirto tik Sąjungos nariams, dalyviais. Kiekvienas narys forume gali tiesiogiai bendrauti su LKLMS valdyba ir kitais nariais, teikti siūlymus dėl svarstomų dokumentų, išsakyti savo idėjas, gauti aktualią informaciją.

Visus, norinčius bendradarbiauti, prisidėti prie pokyčių, turinčius idėjų ar iniciatyvų, kviečiame prisijungti prie LKLMS!

Norėdami prisijungti, užpildykite formą: https://goo.gl/WaFrqw

Daugiau informacijos: mindaugui.grigaiciui@gmail.com

LKLMS įstatai: http://lklms.lt/?page_id=33

LKLMS valdyba


Kategorijos: Skelbimai Žymos: ,

Filmo „Tarp pilkų debesų“ peržiūra moksleiviams

Džiugu pranešti, –  filmas „Tarp pilkų debesų“ jau sausio 21d. bus rodomas Šilalės kultūros centre!Esant mokinių grupėms yra galimybė surengti specialus filmo seansus pamokų metu.
Dėl detalesnės informacijos apie specialias sąlygas moksleivių grupėms prašome kreiptis el.paštu arba telefonu – +370 628 31 871

Linkėjimai,

baltasekranas@gmail.com | +370 628 31871

Kategorijos: Skelbimai Žymos:

Dalyvauk ir laimėk kvietimą NEMOKAMAI dalyvauti NAUJUOSE nuotoliniuose kursuose

ŽAIDIMAS mūsų paskyroje https://www.facebook.com/Tinklas.lt/

Rašykite komentaruose, kuriame NAUJAME nuotoliniame kurse LABAI norite dalyvauti NEMOKAMAI:

1. Pedagogų streso valdymo ypatumai.
2. Ugdomoji turinio diferencijavimas ir individualizavimas.
3. Inovatyvios mokymo priemonės ir jų taikymas mokymo ir mokymosi kokybei gerinti.

Nepamirškite paspausti PATIKO ir tapti mūsų paskyros DRAUGU !

Į kiekvieną nuotolinį kursą NEMOKAMAI dalyvauti išrinksime po vieną MŪSŲ PASKYROS DRAUGĄ, kuris parašė komentarą ir sausio 8 d. išsiųsime kvietimą dalyvauti.

Žaidimas vyks 24 h. nuo žaidimo paskelbimo datos !

Kvalifikacijos tobulinimo renginius organizuoja:
VšĮ „Švietimo tinklas“ www.tinklas.lt
Akredituota institucija, pažyma Nr. EV3-28