Atmintinė dešimtokams

Nuo kovo dešimtokai renkasi dalykus, kurių mokysis III–IV gimnazijos klasėse. Tai turės įtakos brandos egzaminams, kurie po poros metų bus organizuojami pagal naują tvarką.

Atmintinėje galima rasti atsakymus į šiuos ir kitus svarbius klausimus:

*Kokius dalykus galima rinktis?

*Kas naujo 2024–2025 m. m. brandos egzaminų sesijoje?

* Kaip atrodys brandos egzaminai?

* Kas yra tarpiniai patikrinimai?

* Iš kokių dalykų reikės laikyti tarpinius patikrinimus?

Autorius Petras Gedvilas

Svetainės administratorius, el. paštas- [email protected]

Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos parašė Petras Gedvilas →

2 Comments on “Atmintinė dešimtokams”

  1. Deja, mokytojai, dėstantys 9-10 kl., dirba pagal senąsias programas. Klausiau kolegių ir jos tai patvirtino. Juk pagal naująsias programas mokysimės tik nuo 2023 rugsėjo. Kai vežimas statomas prieš arklį (o taip ir daro šmm ir nša), tai ir susiklosto tokia nenormali situacija. Būsimieji vienuoliktokai su renesansu taip ir liks nesusipažinę.

  2. Dešimtokų mokytojai, atkreipkite dėmesį, kad jūsų mokiniai dabar mokosi pagal SENĄ programą, o nuo kitų metų, 11 klasėje, mokysis pagal naują, kurios kursas apima ir 9 – 10 klases! Be to, iš to neito, nesimokyto kurso bus ir VBE: publicistinio teksto analizė, grožinio teksto interpretacija, probleminio klausimo grožinio kūrinio pagrindu sprendimas. Todėl būtina jau dabar!!! mokyti mokinius pagal naująją programą, beje, tai pasakytina ir apie dabartinius devintokus: nagrinėti publicistinius tekstus, duoti interpretacijos pagrindus, išeiti tokius autorius kaip Šekspyras (jo 11 kl. jau nebus).

Parašykite komentarą