Knygos paaugliams: kas, kaip, kam ir kodėl?

Vienas pagrindinių leidyklos „Nieko rimto” tikslų – ugdyti jauno žmogaus meilę literatūrai, skatinti domėtis knygomis ir padėti pasirinkti tas, kurios patiks labiausiai. Turbūt ne kiekvienas paauglys žino, kokios knygos vadinamos „knygomis paaugliams“, kuo jos skiriasi nuo knygų suaugusiems, kada atsirado ir kodėl, todėl prieš kelias savaites pradėjome siųsti mokykloms ir bibliotekoms laiškus apie nuotolinius susitikimus su paaugliais, kurių metu papasakotume apie plačiuosius paauglių literatūros vandenynus.

Nutiko neįtikėtinas dalykas – susitikimų poreikis buvo milžiniškas! Iš visų jėgų džiaugdamiesi ir svarstydami, kaip aplankyti kuo daugiau jaunųjų skaitytojų, kaip susitikimą padaryti kuo patogesnį klausytojams, kaip išvaduoti mokytojus, bibliotekininkus ir kitus su mokiniais dirbančius žmones nuo neįmanomybės suderinti susitikimo laiką, nusprendėme parengti smagų ir informatyvų pamokos trukmės video įrašą, kuriame rašytoja Eglė Ramoškaitė pasakoja apie paauglių literatūrą ir pristato mūsų leidyklos knygas.

Kviečiame suburti mokinius ir prieš gražiausias metų šventes pasimėgauti kiek kitokia pamoka 🙂

Susitikimo įrašas – šioje nuorodoje: https://www.youtube.com/watch?v=YHr6jJu1lnE.

Įrašas kol kas nėra viešai prieinamas, tačiau raginame dalintis įrašo nuoroda su visais, kam galėtų būti įdomu! Bibliotekininkais, literatūros mokytojais, klasių auklėtojais, neformalaus ugdymo specialistais – skaitymo džiaugsmą kurkime kartu 🙂

Gražiausių įspūdžių, didžiausių žinių ir istorijų pripildytų metų!

Šilti niekorimtukės linkėjimai,

Aušra Leonavičiūtė

————————————————————-

Leidykla „Nieko rimto

Dūmų g. 3a, LT-11119 Vilnius

+370 683 92901

Autorius Petras Gedvilas

Svetainės administratorius, el. paštas- petged@gmail.com

Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos parašė Petras Gedvilas →

Parašykite komentarą