Žemaitiškų skaitymų konkursas

Besitęsianti pandemija ir saugumo reikalavimai šiemet vėl mums neleidžia pilnavertiškai organizuoti renginių. Dalis iš jų taip ir liks tik metiniuose planuose, kai ką bandome daryti nuotoliniu būdu.

Pasitarę su partneriais –Viešąja biblioteka ir Žemaičių draugija, nusprendėme tradicinį žemaitiškų skaitymų konkursą (kuris pernai buvo atidėtas šiems metams) bandyti surengti nuotoliniu būdu. kurie paprastai šiam konkursui rengia mokinius.

Pridedu Žemaitiškų skaitymų konkurso organizavimo tvarkos aprašą, kuris stipriai atnaujintas, labiau detalizuotas. Jo 15 punkte numatyta galimybė ekstremalios situacijos laikotarpiu konkursą organizuoti nuotoliniu būdu.

Ką reikėtų padaryti apsisprendus dalyvauti Žemaitiškų skaitymų rajono turo konkurse:

1. Iki spalio 25 d. užregistruoti dalyvius – užpildyti čia pridedamą registracijos lentelę ir atsiųsti adresu sekretore@svb.lt

2. Iki lapkričio 1 d. nufilmuoti dalyvių pasirodymus (skaitymus), įkelti failus į YouTube platformą ir atsiųsti nuorodą adresu sekretore@svb.lt .

3. Iki lapkričio 8 d. savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija įvertins dalyvių skaitymus ir visiems priimtiniausiu būdu paskelbs rezultatus. Padėkos raštai ir dovanėlės nugalėtojams bus perduotos

Analogiškai vyks ir regiono turas. Bus suteikta papildoma informacija, bet dalyviams registruotis ir siųsti nieko nebereikės – naujai sudaryta regioninė komisija įvertins jau pateiktus įrašus tų, kurie bus pelnę 1–3 vietas. Nugalėtojus paskelbti planuotume iki gruodžio 1 d.

.

Pagarbiai,

Aldona Jasienė

Skuodo rajono savivaldybės administracijos

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus

Vyriausioji specialistė

Autorius Petras Gedvilas

Svetainės administratorius, el. paštas- petged@gmail.com

Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos parašė Petras Gedvilas →

Parašykite komentarą