„Lituanistikos akademija“ moksleiviams

Svajoji apie studijas Vilniaus širdyje įsikūrusiame Filologijos fakultete? Domiesi lietuvių kalba bei literatūra? Galbūt stalčiuose miega paslėpti Tavosios kūrybos puslapiai? Jei į bent vieną klausimą atsakei „taip“ – šis skelbimas būtent Tau!


„Lituanistikos akademija“ – akademinis savaitgalis, skirtas 10–12 klasių mokiniams, kuriuos domina lituanistika.

Akademijoje laukia daugybė veiklų, tarp kurių kiekvienas ras širdžiai mielų užsiėmimų: 100-tųjų Vytauto Mačernio gimimo metinių įprasminimas tam skirtoje paskaitoje apie poeziją karo metu, pasivaikščiojimas po bohemiškiausią sostinės vietą Užupį žvelgiant Tūlos akimis. Susipažinsime su kalbotyros įdomybėmis, mokysimės latvių kalbos pagrindų. Taip pat laukia susitikimas su vienu populiariausių šių dienų rašytojų Rimantu Kmita, neeilinė diskusija su VU dėstytojais apie šiuolaikinius lietuvių kalbos norminimo aspektus ir kalbos valdymą bei pašnekesys apie naujosios poezijos populiarumo fenomeną.Nepraleisk progos dalyvauti akademijoje, kurios metu pasijusi kaip tikras studentas, turėsi galimybę pasivaikščioti po neįkainojamo grožio istorinio fakulteto kiemelius bei koridorius, susipažinti su dėstytojais bei studentais.

Mes Tavęs laukiame!

Registracija: https://forms.gle/rgpwzG8caCicqHLS9

Renginys vyks VU Filologijos fakultete rugpjūčio 27–29 dienomis. Nakvyne, pietumis bei transportu iš gimtojo miesto iki Vilniaus ir atgal pasirūpins organizatoriai. Taip pat suteikiame galimybę atvykti rugpjūčio 26 dienos pavakarę, o išvykti 30 dienos rytą. Detali programa bus paskelbta atrinktiems dalyviams.

Autorius Petras Gedvilas

Svetainės administratorius, el. paštas- petged@gmail.com

Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos parašė Petras Gedvilas →

Parašykite komentarą