Lietuvių kalba progimnazijos klasėse nuotoliniu būdu: kaip įveikti mokymosi spragas, atsirandančias dėl nepakankamų galimybių įsisavinti mokymosi turinį

Mokant(is) nuotoliniu būdu ypač sudėtinga ugdyti gebėjimus ir stiprinti žinias tose srityse, kur reikalingas nuolatinis mokinio ir mokytojo kontaktas, tiesioginis konsultavimas ar pagalba „čia ir dabar“, rašto darbų atlikties rezultato detalus išanalizavimas ir įvertinimas. Lietuvių kalba, jos sisteminės žinios, taisyklingos kalbos vartojimo ir rašymo sritys, teksto suvokimas, turbūt labiausiai nukenčia šiuo sudėtingu laikotarpiu dėl ribotų galimybių nuosekliai mokinio patikrai, nuolatiniam individualiam konsultavimui ir užduočių personalizavimui. Paskaitos metu lektorė pasidalins praktine patirtimi, kokie būdai, metodai ir mokomosios priemonės yra veiksmingiausi įveikiant nuotolinio mokymosi spragas lietuvių kalbos pamokose 5–8 klasei.

Lektorė Auksė Pukinskienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, vadovėlių, mokomųjų leidinių ir skaitmeninio turinio autorė.

Renginys nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas.

Data: 2021-02-23, 15:00 val.

Transliacija „Youtube“ kanalu vyks čia: https://youtu.be/Bj3hCivKT1k

 Po renginio bus išduodami mokytojo kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (pažymėjimai bus išsiųsti per kelias savaites nuo renginio pabaigos).

Registracijos į renginį nuoroda

Autorius Petras Gedvilas

Svetainės administratorius, el. paštas- petged@gmail.com

Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos parašė Petras Gedvilas →

Parašykite komentarą