Mokinio individualios pažangos stebėjimas progimnazijoje

Koks yra šiuolaikinis ugdymas? Kodėl svarbu stebėti vaiko individualią pažangą? Kaip tai padaryti mokant nuotoliniu būdu? Visus šiuos klausimus atsakysime internetinės paskaitos metu. Lektorius S. Šabanovas pristatys „EDUKA klasės“ išteklius bei papasakos, kaip juos taikyti praktiškai norint ne tik užtikrinti sklandų kasdieninį mokymo(si) procesą, bet ir stebėti individualią vaiko pažangą. Diagnozuoti progimnazijos mokinių gebėjimus, padėti siekti geresnių mokymosi rezultatų bei ruoštis svarbiems atsiskaitymams, teikti grįžtamąjį. Visa tai aptarsime gruodžio 3 d. 15 val. internetinės paskaitos metu.

Lektorius Simonas Šabanovas – švietimo ekspertas, pedagogas, Vilniaus universiteto socialinių mokslų daktaras ir dėstytojas, „Šviesos“ vadovėlių autorius.

Renginys nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas.

Transliacija „Youtube“ kanalu vyks čia: https://youtu.be/2UjfcSwZIlg

Po renginio bus išduodami mokytojo kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (pažymėjimai bus išsiųsti per kelias savaites nuo renginio pabaigos). Dėl didelės adresatų gausos, kartais siunčiami paskaitų pažymėjimai nukeliauja į SPAM ar reklaminių laiškų dėžutę, todėl dalyviai mūsų laiškų nepastebi. Prašome prisidėti el. pašto adresą mokymai@sviesa.lt prie savo kontaktų sąrašo. Tuomet visa informacija Jus pasieks laiku.

Registracija: bit.ly/3nZaSgS

Tel: +370 614 22022
El. p. mokymai@sviesa.lt

Autorius Petras Gedvilas

Svetainės administratorius, el. paštas- petged@gmail.com

Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos parašė Petras Gedvilas →

Parašykite komentarą