Dėl svetainės „Lituanistų miestelis“

Informuoju, jog nuo šiol puslapyje „Lituanistų miestelis“  LAIKINAI nauja medžiaga nebeskelbiama, tačiau svetainė išlieka kaip archyvas. jeigu projektas nepasiteisins, vasarą grįšime prie to paties varianto: „Lituanistų miestelis“- visiems lituanistams, LKLMS puslapis- LKLMS nariams.

Nuo šiol kviečiu registruotis LKLMS svetainėje:

 R E G I S T R A C I J A

Autorius Petras Gedvilas

Svetainės administratorius, el. paštas- petged@gmail.com

Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos parašė Petras Gedvilas →

6 Comments on “Dėl svetainės „Lituanistų miestelis“”

 1. Ir man rūpi, kaip gauti slaptažodį. Supratau, kad reikia dalintis savo medžiaga. Nemanau, kad mano
  priemonės ar kita medžiaga kažkuo ypatingos. Mane domina ilgalaikis planas IX klasei, nes dirbu kitakalbių mokykloje ir mūsų vadovėliai labai skiriasi nuo lietuviškų mokyklų. O žadėtų vadovėlių pagal naują programą, manau, greit nesulauksime. Mokslo metai artėja, norisi pamatyti pavyzdį, kaip dėlioti temas, kiek valandų skirti.

 2. Laba diena, norėčiau sužinoti, kaip gauti apsaugotų temų slaptažodžius?. Ačiū. Pagarbiai Laura.

 3. Daugeliui kyla problemų dėl prisijungimo- tai irgi priežastis sugrįžti į „Lituanistų miestelį“. Taigi, dabar tvirtai nuspręsta: „Lituanistų miestelis“- visiems lankytojams, LKLMS svetainė- LKLMS nariams.

 4. Šiokie tokie pastebėjimai dėl svetainių.
  Stebiu abiejų svetainių lankomumo statistiką, siunčiamą medžiagą, išklausiau ne vieną Jūsų nuomonę. Akivaizdu, kad dauguma mieliau lankotės „Lituanistų miestelyje“.
  Atsižvelgdamas į šiuos pastebėjimus, ketinu nutraukti eksperimentą ir vėl grįžti prie „Lituanistų miestelio“, čia skelbti būtent jūsų atsiųstą medžiagą.
  Be abejo, jei gaiviname puslapį, labai reikia , kad dalytumėtės gerąja patirtimi. Tad laukiu Jūsų laiškučių su priedais 🙂

Parašykite komentarą