Dėl registracijos svetainėje

Norintieji prisiregistruoti svetainėje privalome paisyti šių reikalavimų: nurodyti savo tikrą vardą ir pavardę bei (rekomenduojama) darbovietę (ar mokyklą, kurioje mokotės).

Esami svetainės nariai, įėję į profilio anketą, galite savo duomenis redaguoti. Anketos skiltyje „Viešai rodyti“ pasirenkate, kad rodytų jūsų tikrą vardą ir pavardę.

Visi svetainės registruoti nariai, kurie nepaiso šių reikalavimų,  ištrinami.

Jei kyla neaiškumų, klauskite šioje temoje, mielai atsakysime.

Taigi,  norintieji prisiregistruoti, turite parašyti asmeniškai man e- paštu petged@gmail.com . Priregistruosiu ir patvirtinsiu registraciją, sistema automatiškai atsiųs prisijungimo duomenis.

Autorius Petras Gedvilas

Svetainės administratorius, el. paštas- petged@gmail.com

Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos parašė Petras Gedvilas →

37 Comments on “Dėl registracijos svetainėje”

 1. Sulaukiu nemažai laiškų, kuriuose rašote, jog nepavyksta prisijungti. Rašykite, pabandysiu išspręsti problemą. Galbūt pakaks pakeisti slaptažodį (paprastai tai pagrindinė problema).

 2. Taip, reikia rašyti man, tik aš galiu priregistruoti.
  Slaptažodį pakeisti anksčiau buvo galima, tai galėjo tik administratoriai, deja, dabar, kai svetainė nuolat atnaujinama, slaptažodį galima tik generuoti. Gali būti, kad tai padaryti gali ir patys vartotojai.
  Tiesa, vis dar yra žmonių, kurie klausinėja dėl apsaugotų temų. Visa informacija, kaip gauti slaptažodį yra čia: http://lituanistai.kalbam.lt/?p=682 .

 3. Petrai, o slaptažodį kaip pasikeisti į norimą???? Nes dabar tik susigeneruoti kratinį galima.

  Įkėliau informaciją apie tai, kad reika rašyti el.laišką į pirmą žinutę, nes šiandien gavau klausimų, kodėl neišeina prisijungti. Ir pati išmėginau nauju vardu.

 4. Skelbimo „Dėl registracijos svetainėje“ man paprastai neatidarė – ėjau per „Administravimą“. Gal kažkoks trukdis?

 5. @Petras Gedvilas
  Jau dabar prasideda tokių besijungiančių, bet registracijos taisyklių neskaitančių.

  Jei nenurodysite vardo ir pavardės, jūsų anketa bus pašalinta. Ir tokie vardai pavardės kaip Rima lalala tikrai bus trinami. Jei esate mokytojai, tai kokia problema prisistatyti.

 6. Dar kartą primenu:

  DĖL REGISTRACIJOS

  Tiesa, kai registracija ir nusiskundimai, jog neina prisijungti, prasidės per patį darbymetį, kada jau reikės planų ar medžiagos, aš irgi būsiu nepajėgus to darbo laiku atlikti. Taigi kiekvienas pasirūpinkime savimi iš anksto.

 7. Trinsime visus, kurių prisijungimo vardai yra nežmoniški – visokie „žmogonai“, „123“ ir pan.

 8. Valyti visus, kurie neredagavo anketos arba kurie vėl ją redaguoja savaip. Žmonės be tapatybės čia nepageidaujami. Pakankamai buvo duota laiko, kad galėtų tai atlikti.

 9. Dar reikia priminti, kad yra narių, neredagavusių savo profilio ir nenurodžiusių savo vardo ir pavardės. Gal nereikia žmonėms miestelio? Arba dar vienas juokingas variantas, kai vietoj vardo ir pavardės nurodoma pvz. Ona Onutė.

  Petrai, nežinant kuris, ką ten išvalysi.

 10. Brangieji, neturiu kompiuterio. Dabar tik planšetinį turiu. Pavardė bus neteisingai parašyta. Neišmeskit

 11. Lina, partvirtinau jūsų žinutę, o jūs parašykite Petrui, kad patvirtintų profilį.

 12. Lyg ir esu prisijungusi, bet nerodo mano profilio, neleidžia redaguoti, o su savo elektroniniu paštu negaliu ir naujo prisiregistruoti. Ką daryti?

 13. Tiesa, patys negalite registruotis- po įsilaužimo į svetainę naujus narius tegaliu pridėti rankiniu būdu aš pats. Kol kas taip patogiau. privalu parašyti man, nurodyti tapatybę.

 14. Pakeičiau jau priaugusį baltritos slapyvardį. Bet labai jau man jo gaila.

  Šie reikalavimai smulkmena palygimus su tuo, ką jūs dėl mūsų visų lituanistų darote.
  Ačiū miestelio merui ir jo komandai.

 15. Yra nemažai tokių, kurie turi po du vardus. Matyt kažkada pamiršote prisijungimo vardą ar slaptažodį ir susikūrėte kitą.Redaguokite tik tą vardą, kuriuo naudositės.

 16. @Marius Sudeikis
  Taigi matome, kad žmogaus el.paštas ar vardas normalus, arba jau nuo seniau nurodęs savo tikrą vardą ir paliekame.Kai kuriuos juk pažįstame, jei ne asmeniškai, tai kaip kolegas.

 17. Duokit protingą laiką žmonėms: juk šioje svetainėje ne kiekvieną dieną lankomasi. Na, bent jau savaitę. dar atsiminkit, kad šios dvi savaitės semestrų vedimo, darbų taisymo. Ne vienas važiuos VBE darbų taisyti, o ten prieiga prie kompo ne visada užtikrinama.

 18. Šiandien automatiškai bus pradedami trinti tie, kas neredagavo savo profilių (nenurodė tikro vardo ir pavardės).
  Iš naujo prisiregistruoti ar pasikeisti slaptažodį bus keblu, kadangi visa tai sustabdyta (įsilaužimo į svetainę padariniai).

Parašykite komentarą