Į pradžią > Skelbimai > Lietuvių literatūros magistrantūros studijos

Lietuvių literatūros magistrantūros studijos

Nuoširdžiai kviečiame Jus pagilinti turimas žinias Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Lietuvių literatūros magistrantūroje ir tapti aukštos kvalifikacijos specialistais, atitinkančiais šiuolaikinės mokyklos keliamus reikalavimus.

Vienintelėje fundamentalios lituanistikos tradiciją išlaikiusioje Lietuvių literatūros programoje įgytos žinios pravers pamokų metu aiškinantis su mokiniais lietuvių literatūros raidos specifiką. Studijuojantieji galės giliau pažinti lotyniškąją Lietuvos literatūrą, retorikos tradiciją Lietuvos literatūroje, lietuvių literatūros ir filosofijos ryšius. Magistrantūros studijos padės atpažinti ir analizuoti lietuvių literatūros sąsajas su pasaulio literatūros kontekstais, orientuotis šiuolaikinių literatūros teorijų ir naujausios lietuvių poezijos bei prozos įvairovėje.

Programoje yra dėstomi dabarties laikui aktualūs, mokinių poreikius atliepiantys kursai, kuriuose supažindinama su vertimo teorija ir praktika, nagrinėjami lietuvių literatūros ekranizacijų pavyzdžiai.

Daugiau informacijos:

Lietuvių literatūros magistrantūros studijos

Kategorijos: Skelbimai Žymos:
  1. Komentarų dar nėra.
Jūs turite būti prisijungę, jei norite parašyti komentarą.