Į pradžią > Laisvalaikiui > ATGARSIAI. Keturioliktojo vieno kūrinio konkurso LABAS nugalėtojai ir akimirkos

ATGARSIAI. Keturioliktojo vieno kūrinio konkurso LABAS nugalėtojai ir akimirkos

ŽAIDŽIU ŽODŽIU…
Keturioliktasis vieno kūrinio konkursas LABAS
Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 2018-04-19

5 – 8 klasių grupė
POEZIJA
Paskatinti už gerą poeziją:
Aurelija Gusčiūtė – Tauragės Tarailių progimnazija, 7 kl. (mokytoja Rosita Simonavičienė)
Smiltė Trimirkaitė – Šilalės rajono Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija, 5 kl. (mokytoja Asta Kinderienė)
Barbora Bačkutė – Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija, 7 kl. (mokytoja Nijolė Šilerienė)
Fausta Jagminaitė – Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla 8b kl. (mokytoja Alina Šimkevičienė)
Emilija Garbauskaitė – Kauno Petrašiūnų progimnazija 8 kl. (mokytoja Jurgita Mitkuvienė)
Neda Marčiulionytė – Panevėžio „Vilties“ gimnazija 7b kl. (mokytoja Audronė Tichanavičienė)
Aurelija Kasputytė – Briuselio II Europos mokykla S1 klasė (mokytoja Audronė Anulienė)
Austėja Vaičekauskaitė – Šiaulių Medelyno progimnazija 7c kl. (mokytoja Regina Speičienė)
Lukas Bomgardas – Šiaulių Medelyno progimnazija 8c kl. (mokytoja Regina Speičienė)
III
Mūza Olimpija Svetickaitė – Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla 7a kl. (mokytoja Loreta Kulienė)
Audronė Žukauskaitė – Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla 5 kl. (mokytoja Zita Kasiliauskienė)
Jogailė Ramanauskaitė – Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija 6a kl. (mokytoja Vilma Vaivadienė)
II
Lėja Šopauskaitė – Vilniaus Tuskulėnų gimnazija 7a kl. (mokytoja Nijolė Guobienė)
Austėja Milaševičiūtė – Kauno Tado Ivanausko progimnazija 7c kl. (mokytoja Loreta Bulotienė)
Rūta Baležentytė – Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla 6a kl. (mokytoja Elė Zdanavičienė)
I
Ainis Lukša – Kauno Petrašiūnų progimnazija 6a kl. (mokytoja Ramutė Vaitkevičienė)

PROZA
Paskatinti už gerą prozą:
Vytė Kubaitytė – Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija, 4a klasė
Haroldas Trinkūnas – Vilniaus Baltupių progimnazija 6c kl. (mokytoja Agnė Klimčiauskaitė-Janavičienė)
Jaunius Skeiverys – Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija 8a kl. (mokytoja Rita Jurgaitienė)
Emilija Makaravičiūtė – Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija 8b kl. (mokytoja Aldona Dėdelienė)
Ugnė Ivanovaitė – Radviliškio Vaižganto progimnazija 6a kl. (mokytoja Daiva Mikšienė)
Austėja Buklajeva – Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija 5c kl. (mokytoja Elena Blažienė)
III
Ema Stonytė – Šiaulių rajonas, Kuršėnai, Daugėlių pagrindinė mokykla 8 kl. (mokytoja Dalė Janušauskienė)
Rodrigas Padriezas – Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija 8b kl. (mokytoja Aldona Dėdelienė)
II
Emilija Račkauskaitė – Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija 8c kl. (mokytoja Andželika Vitkūnienė)
Ugnė Ališauskaitė – Briuselio II Europos mokykla S2 kl. (mokytoja Audronė Anulienė)
I
Laura Klymantaitė – Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija 8 kl. (mokytoja Dalia Navickienė)

9 – 12 klasių grupė
POEZIJA
Paskatinti už gerą poeziją:
Ramunė Gerčaitė – Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija Ig kl. (mokytoja Asta Gagilienė)
Margarita Gedeikytė – Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija II d kl. (mokytoja Rasutė Mažrimienė)
Kamilė Dragūnaitė – Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija II ag kl. (mokytoja Irena Tverijonienė)
Arevika Ambarcumian – Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija III g kl. (mokytoja Dalia Navickienė)
Viktorija Davydova – Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija IV a kl. (mokytoja Laima Kaupienė)
Laura Vaičiūnaitė – Alytaus r. Butrimonių gimnazija IV g kl. (mokytoja Irena Šimanskienė)
Gintarė Razmaitė – Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija 11 b kl. (mokytoja Vilija Sabutienė)
Linas Daugėla – Kretingos VšĮ Pranciškonų gimnazija I Ge kl. (mokytoja Daiva Ataitė)
Deimantė Kazlauskaitė – Alytaus r. Butrimonių gimnazija I g kl. (mokytoja Dana Gecevičienė)
III
Birutė Pociūtė – Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija 12 kl. (mokytoja Žydra Šmitienė)
Gytis Endriukaitis – Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija III g kl. (mokytoja Rima Navickienė)
Agnė Butvilaitė – Tauragės Žalgirių gimnazija IVr1 kl. (mokytoja Aristolda Jasevičiūtė)
Emilija Pukevičiūtė – Pakruojo raj. Linkuvos gimnazija 4 gb kl. (mokytoja Birutė Deveikienė)
II
Ugnė Ramanauskaitė – Tauragės „Versmės“ gimnazija 1 A kl. (mokytoja Vitalija Juškevičiūtė)
Inesa Skapaitė – Panevėžio rajonas Raguvos gimnazija 10 kl.
I
Augustė Marcinkutė – Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija 12 kl. (mokytoja Nijolė Šilerienė)

PROZA
Paskatinti už gerą prozą:
Gabija Briedytė – Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija II d kl. (mokytoja Rasutė Mažrimienė)
Guoda Šerpytytė – Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija II b kl. (mokytoja Jolanta Šmitienė)
Ieva Narauskaitė – Molėtų gimnazija I a kl. (mokytoja Daiva Sičiūnienė)
Gabija Vasiliauskaitė – KTU gimnazija 10 kl. (mokytoja Alma Lakavičienė)
Agata Ulevič – Vilniaus r. Rukainių gimnazija IV g kl. (mokytoja Jevgenija Jackevič)
Justina Šiaulytė – Kretingos VšĮ Pranciškonų gimnazija I Gb kl. (mokytoja Laima Gadeikytė)
Indrė Šeštavickaitė – Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija III g kl. (mokytoja Vilija Urbonaitė)
III
Kotryna Baltrimaitė – Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija 9 kl. (mokytoja Loreta Baukienė)
Monika Lomsargytė – Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija I bg kl. (mokytoja Ligita Budriuvienė)
Simona Paulikaitė – Klaipėdos VšĮ „Vaivorykštės tako“ gimnazija II kl. (mokytoja Deimantė Rutkauskaitė)
II
Rosita Reivytytė – Mažeikių Gabijos gimnazija 12 kl. (mokytoja Orinta Černiauskienė)
Ugnė Baliutavičiūtė – Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija 12 kl. (mokytoja Nijolė Šilerienė)
I
Vakaris Cibulskis – Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija II e kl. (mokytoja Sauga Vaičikauskienė)

***

***

Kategorijos: Laisvalaikiui Žymos:
  1. Komentarų dar nėra.
Jūs turite būti prisijungę, jei norite parašyti komentarą.