Į pradžią > Skelbimai, Konkursai > Kviečiamųjų į LABAS – 2017 sąrašas

Kviečiamųjų į LABAS – 2017 sąrašas

Kolegės Zojos Masteikienės atsiųstas kvietimas:

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija

Šalies mokinių vieno kūrinio konkursas LABAS – 2017

 

Džiaugiamės nugalėtojų ir prizininkų sąraše matydami Jūsų mokyklos mokinius. Kviečiame juos ir mokinius ruošusius mokytojus dalyvauti baigiamajame konkurso susitikime, kuris įvyks 2017 m. kovo 1 dieną 11.30 val. Šilalės Simono Gaudėšiaus  gimnazijos aktų salėje.

Maloniai prašome pranešti apie ketinimą dalyvauti šventėje iki 2017 m. vasario 24 d. Aušrelei Baublienei (tel. 8 699 75039 arba el. p. baubliene @gmail.com )

LABAI LAUKIAME

 Alytus

DEIMANTĖ KAZLAUSKAITĖ 8 kl., Alytaus r. Butrimonių gimnazija – mokytoja Dana Gecevičienė

KOTRYNA DŽERVUTĖ 8 kl., Alytaus r. Butrimonių gimnazija – mokytoja Dana Gecevičienė

Biržai

AIDIS VALIONIS 7c kl., Biržų „Aušros“ pagrindinė mokykla – mokytoja Jūratė Laisvūnė Šatienė

KARILĖ TRUČILAUSKAITĖ 7c kl., Biržų „Aušros“ pagrindinė mokykla – mokytoja Jūratė Laisvūnė Šatienė)

Jonava

ORESTAS ANTIPAS PELIVANOV 7e kl., Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija – mokytoja Aldona Dėdelienė

RODRIGAS PADRIEZAS 7b kl., Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija – mokytoja Aldona Dėdelienė

Kaunas

MEDEINA BILIŪTĖ 7d kl., KTU Inžinerijos licėjus – mokytoja Jolita Stanionienė

TOMAS PETINAS IVb kl., KTU Inžinerijos licėjus – mokytoja Jolita Stanionienė

KLAIDAS APANAVIČIUS 5a kl., Kauno Petrašiūnų progimnazija – mokytoja Ramutė Vaitkevičienė

AUSTĖJA MILAŠEVIČIŪTĖ 6c kl., Kauno Tado Ivanausko progimnazija – mokytoja Loreta Bulotienė

Klaipėda

BARBORA BOČKUTĖ 6b kl., Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija – mokytoja Nijolė Šilerienė

PETKEVIČIŪTĖ MEGANA 11 kl. Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija – mokytoja Nijolė Šilerienė

Kretinga

MARTYNA LIPSKYTĖ 6a kl., Kretingos VĮ Pranciškonų gimnazija – mokytoja Audronė Budrienė

AUGUSTĖ TAMAŠAUSKAITĖ IVGb, Kretingos VĮ Pranciškonų gimnazija – mokytoja Irma Šedienė

Lazdijai

EDITA STANIŪNAITĖ IIg kl., Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija – mokytoja Vilija Urbonaitė

Pagėgiai

AGNETĖ BERGER 5a kl., Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija – mokytoja Vilma Vaivadienė

LAURA KLYMANTAITĖ 7 kl., Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija – mokytoja Dalia Navickienė

AUGUSTAS REIKERTAS 8 kl. Pagėgių sav. Stoniškių pagrindinė mokykla – mokytoja Rasa Klymantienė

KAMILĖ JANKEVIČIŪTĖ 8 kl. Pagėgių sav. Stoniškių pagrindinė mokykla – mokytoja Rasa Klymantienė

AUGUSTĖ GALKAUSKAITĖ IIg kl., Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija –  mokytoja Rima Navickienė

AISTĖ POPAITĖ IVg kl., Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija – mokytoja Rima Navickienė

GYTIS ENDRIUKAITIS II kl., Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija – mokytoja Rima Navickienė

Panevėžys

DOMINYKAS STANKEVIČIUS 8a kl.,  Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija – mokytoja Jolanta Švėgždienė

ELZĖ IRŽIKEVIČIŪTĖ 8b kl., Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija – mokytoja Jolanta Švėgždienė

KASPARAS VAZNONIS 3A kl., Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija – mokytoja Virginija Milaševičienė

INETA SKABURSKYTĖ 4b kl., Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija – mokytoja Virginija Milaševičienė)

Šiauliai

ROSITA MIEŽYTĖ 7b kl., Šiaulių Medelyno progimnazija – mokytoja Regina Speičienė

EMILIJA MELINYTĖ 7b kl., Šiaulių Medelyno progimnazija – mokytoja Regina Speičienė

LINAS ŽALANDAUSKAS 4Gc kl., Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija – mokytoja Asta Mazūraitė

MINDAUGAS JANKAUSKAS 3Gd kl.,  Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija – mokytoja Asta Mazūraitė

KORNELIJA KRIAUČELYTĖ 4Gd kl., Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija – mokytoja Asta Mazūraitė

AISTĖ KAZLAUSKAITĖ 2Ga kl., Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija – mokytoja Asta Mazūraitė

Šilalė

EVELINA KULIKAUSKAITĖ 7 kl., Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla – mokytoja Zita Kasiliauskienė

EMILIJA POCIŪTĖ Iag kl., Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija – mokytoja Irena Tverijonienė

GIEDRĖ GEDEIKYTĖ 4c kl., Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija – mokytoja Rasutė Mažrimienė

GUODA RUPŠYTĖ IIb kl., Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija – mokytoja Jolanta Šmitienė

ERVINAS ŠEPUTIS IVb kl., Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija – mokytoja Jolanta Šmitienė

RŪTA JONIKAITĖ 3d kl., Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija – mokytoja Irena Gabrielaitienė

Tauragė

GINA KIMANTAITĖ IVh3 kl., Tauragės Žalgirių gimnazija – mokytoja Efrema Bitinienė

GABIJA KASILIAUSKYTĖ IVR kl., Tauragės Žalgirių gimnazija – mokytoja Dalia Čiunkienė

AUSTĖJA EGLYNAITĖ III h3 kl., Tauragės Žalgirių gimnazija – mokytoja Teodora Komarienė

AGNĖ BUTVILAITĖ IIIR1 kl., Tauragės Žalgirių gimnazija – mokytoja Aristolda Jasevičiūtė

DOMANTAS PETKUS IVc kl., Tauragės „Versmės“ gimnazija – mokytoja Ilona Samoškienė

Kategorijos: Skelbimai, Konkursai Žymos:
  1. Komentarų dar nėra.
Jūs turite būti prisijungę, jei norite parašyti komentarą.