Į pradžią > Kolega kolegai > Visa Lietuva skaito vaikams – ugdymas skaitant

Visa Lietuva skaito vaikams – ugdymas skaitant

DĖL MOKSLINĖS-PRAKTINĖS KONFERENCIJOS
„VISA LIETUVA SKAITO VAIKAMS – UGDYMAS SKAITANT”

2012 m. balandžio 23 d. Labdaros ir paramos fondas „Mažojo Princo fondas” rengia mokslinę-praktinę konferenciją „Visa Lietuva skaito vaikams – ugdymas skaitant”, skirtą ikimokyklinio ir priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio, vidurinio bei neformalaus ugdymo specialistams, ekspertams, pedagogams, biliotekininkams, leidėjams, taip pat už vaikų ugdymą atsakingų valstybinių institucijų specialistams ir visiems skaitymo entuziastams.
Konferencijos tikslas – vaikų ugdymo specialistams suteikti žinių apie skaitymo balsu naudą, vertybių ugdymo būdus skaitant knygas, pristatyti įvairias skaitymo skatinimo programas, akcijas, aptarti iniciatyvos „Visa Lietuva skaito vaikams” perspektyvas bei įgyvendinimo priemones, pakviesti dalyavuti iniciatyvos vykdomose programose „Skaitantis darželis”, „Skaitanti mokykla” ir kt. Konferencijoje pranešimus skaitys ir savo patirtimi dalinsis mokslininkai, ugdymo ekspertai iš Lietuvos ir Lenkijos (konferencijos metu bus sinchroninis vertimas). Renginio metu planuojamos diskusijos darbos grupėse, kurioms vadovaus įvairių sričių specialistai, jaunųjų skaitytojų ugdytojai. Konferencijos dalyviams, išklausiusiems pranešimus ir dalyvavusiems darbo grupėse bus įteikiamos pažymos. Dalyvio mokestis – 15 Lt (bus dalijama vertinga metodinė medžiaga).
Maloniai kviečiame dalyvauti mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Visa Lietuva skaito vaikams – ugdymas skaitant”, kuri vyks 2012 m. balandžio 23 d. Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje (Konstitucijos pr. 3, Vilnius; 2 a.). Renginio pradžia – 9 val., pabaiga – 18 val.
Dalyvių registracija vyksta iki balandžio 20 d. el. paštu: info@vlsv.lt (reikia užpildyti dalyvio registracijos formą).
Konferencijos programa su numatomais pranešimais ir dalyvio registracijos forma pridedama.

Pagarbiai,
LPF „Mažojo Princo fondas” tarybos pirmininkė,
Iniciatyvos „Visa Lietuva skaito vaikams” ambasadorė Loreta Sungailienė

LPF „Mažojo Princo fondas” valdybos pirmininkė Julita Kraińska

VLSV_dalyvio_registr_forma

VLSV_kvietimas_bendras

VLSV_kvietimas_ugdymo_spec

VLSV_programa_1

Kategorijos: Kolega kolegai Žymos:
  1. zita59
    2012.04.23 18:22 | #1

    Sveiki, ką tik grįžau iš konferencijos. Taip, tai svarbu, aktualu. Kiekvienas ikimokyklinio ugdymo pedagogas žino, kad skaitymas svarbu. Kiekvienas tai ir darome. Klausiau pranešimų, nuomonių, rekomendacijų. Man tai ne nauja. Tik, manau, kažkas padėjo „pliusą“ prie savo darbų „portfelio“. BET LABAI DŽIAUGIUOSI, KAD SKAITYMO PROBLEMA IŠKELTA VISUOMENEI. TAI TAIP AKTUALU, PROBLEMATIŠKA, SVARBU.

Jūs turite būti prisijungę, jei norite parašyti komentarą.