Archyvas

2018.04.09 archyvas

Šalies mokinių vieno kūrinio konkurso LABAS – 2018 finalas

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija

Šalies mokinių vieno kūrinio konkursas LABAS – 2018

                 Džiaugiamės nugalėtojų ir prizininkų sąraše matydami Jūsų mokyklos mokinius. Kviečiame juos ir mokinius ruošusius mokytojus dalyvauti baigiamajame konkurso susitikime, kuris įvyks 2018 m. balandžio 19 dieną 10.00 val. Šilalės Simono Gaudėšiaus  gimnazijos aktų salėje.

Maloniai prašome pranešti apie ketinimą dalyvauti šventėje

iki 2018 m. balandžio 13 d.

Aušrelei Baublienei (tel. 8 699 75039 arba el. p. baubliene@gmail.com )

LABAI LAUKIAME

Alytus

Rūta Baležentytė 6a kl. Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla, mokytoja Elė Zdanavičienė

Laura Vaičiūnaitė  IV g kl. Alytaus r. Butrimonių gimnazija, mokytoja Irena Šimanskienė

Deimantė Kazlauskaitė Ig kl. Alytaus r. Butrimonių gimnazija, mokytoja Dana Gecevičienė

Briuselis

Aurelija Kasputytė S1 kl. Briuselio II Europos mokykla, mokytoja Audronė Anulienė

Ugnė Ališauskaitė  S2 kl. Briuselio II Europos mokykla, mokytoja Audronė Anulienė

Jonava

Austėja Buklajeva 5c kl. Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija, mokytoja Elena Blažienė

Emilija Makaravičiūtė 8b kl. Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija, mokytoja Aldona Dėdelienė

Rodrigas Padriezas 8b kl. Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija, mokytoja Aldona Dėdelienė

Kaunas

Ainis Lukša  6a kl. Kauno Petrašiūnų gimnazija, mokytoja Ramutė Vaitkevičienė

Austėja Milaševičiūtė 7c kl. Kauno Tado Ivanausko progimnazija, mokytoja Loreta Bulotienė

Emilija Garbauskaitė 8 kl. Kauno Petrašiūnų progimnazija, mokytoja Jurgita Mitkuvienė

Gabija Vasiliauskaitė 10 kl. KTU gimnazija, mokytoja Alma Lakavičienė

Klaipėda

Simona Paulikaitė II kl. VšĮ „Vaivorykštės tako“ gimnazija, Klaipėda, mokytoja Deimantė Rutkauskaitė

Augustė Marcinkutė 12 kl. Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija, mokytoja Nijolė Šilerienė

Barbora Bačkutė 7 kl. Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija, mokytoja Nijolė Šilerienė

Ugnė Baliutavičiūtė 12 kl. Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija, mokytoja Nijolė Šilerienė

Kotryna Baltrimaitė 9 kl. Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija, mokytoja Loreta Baukienė

Birutė Pociūtė 12 kl. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija, mokytoja Žydra Šmitienė

Gintarė Razmaitė 11b kl. Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija, mokytoja Vilija Sabutienė

Viktorija Davydova, IV a kl. Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija, mokytoja Laima Kaupienė

Kretinga

Linas Daugėla I Ge kl. Kretingos Vį Pranciškonų gimnazija, mokytoja Daiva Ataitė

Justina Šiaulytė I Gb kl. Kretingos Vį Pranciškonų gimnazija, mokytoja Laima Gadeikytė

Lazdijai

Indrė Šeštavickaitė III g kl. Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija, mokytoja Vilija Urbonaitė

Mažeikiai

Rosita Reivytytė 12 kl. Mažeikių Gabijos gimnazija, mokytoja Orinta Černiauskienė

Molėtai

Ieva Narauskaitė I a kl. Molėtų gimnazija,  mokytoja Daiva Sičiūnienė

Pagėgiai

Jogailė Ramanauskaitė 6 a kl. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija, mokytoja Vilma Vaivadienė

Laura Klymantaitė 8 kl. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija, mokytoja Dalia Navickienė

Arevika Ambarcumian III g kl. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija, mokytoja Dalia Navickienė

Gytis Endriukaitis III g kl. Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija, mokytoja Rima Navickienė

Pakruojis

Emilija Pukevičiūtė 4 gb kl. Pakruojo raj. Linkuvos gimnazija, mokytoja Birutė Deveikienė

Palanga

Mūza Olimpija Svetickaitė 7a kl. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla, mokytoja Loreta Kulienė

Panevėžys

Inesa Skapaitė 10 kl.  Raguvos gimnazija, Panevėžio raj.

Neda Marčiulionytė 7b kl.  Panevėžio „Vilties“ gimnazija, mokytoja Audronė Tichanavičienė

Jaunius Skeiverys 8a kl. Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija, mokytoja Rita Jurgaitienė

Radviliškis

Ugnė Ivanovaitė 6a kl. Radviliškio Vaižganto progimnazija, mokytoja Daiva Mikšienė

Šiauliai

Ema Stonytė 8 kl. Daugėlių pagrindinė mokykla, Kuršėnai, Šiaulių rajonas, mokytoja Dalė Janušauskienė

Lukas Bomgardas 8c kl. Šiaulių Medelyno progimnazija, mokytoja Regina Speičienė

Austėja Vaičekauskaitė 7c kl. Šiaulių Medelyno progimnazija, mokytoja Regina Speičienė

Ramunė Gerčaitė I g. kl. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, mokytoja Asta Gagilienė

Fausta  Jagminaitė 8b kl. Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla, mokytoja Alina Šimkevičienė

Šilalė

Kamilė Dragūnaitė II ag klasė, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija, mokytoja Irena Tverijonienė

Guoda Šerpytytė II b kl. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija, mokytoja Jolanta Šmitienė

Margarita Gedeikytė II d kl. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija, mokytoja Rasutė Mažrimienė

Gabija Briedytė II d kl. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija, mokytoja Rasutė Mažrimienė

Vakaris Cibulskis IIe kl. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija, mokytoja Sauga Vaičikauskienė

Vytė Kubaitytė 4a kl. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos pradinės klasės

Audronė Žukauskaitė 5 kl. Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla, mokytoja Zita  Kasiliauskienė

Monika Lomsargytė I bg kl. Šilalės r., Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija, mokytoja Ligita Budriuvienė

Smiltė Trimirkaitė 5 kl. Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija, mokytoja Asta Kinderienė

Tauragė

Agnė Butvilaitė IVr1 kl. Tauragės Žalgirių gimnazija, mokytoja Aristolda Jasevičiūtė

Ugnė Ramanauskaitė 1A kl. Tauragės „Versmės“ gimnazija, mokytoja Vitalija Juškevičiūtė

Aurelija Gusčiūtė 7 kl. Tauragės Tarailių progimnazija, mokytoja Rosita  Simonavičienė

Vilnius

Agata Ulevič 6a kl. Vilniaus r. Rukainių gimnazija, mokytoja Jevgenija Jackevič

Lėja Šopauskaitė 7a kl. Vilniaus Tuskulėnų gimnazija, mokytoja Nijolė Guobienė

Haroldas Trinkūnas 6c kl. Vilniaus Baltupių progimnazija, mokytoja Agnė Klimčiauskaitė-Janavičienė

Zarasai

Emilija Račkauskaitė 8c kl. Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Andželika Vitkūnienė

 

Kategorijos: Skelbimai, Konkursai Žymos: